Katalog Firm - wpisz szukaną frazę
np. silniki, auto komis, naprawa elektryki
W jakiej lokalizacji ?
Katalog Firm - wpisz szukaną frazę
Województwo
Miasto
Powiat
Gmina
Kod pocztowy

Ds Auto sp zoo

nazwa firmyDs Auto sp zoo
adresSzymanowskiego 2, 32-500 Chrzanów
tel.604611917
fax604611917
Ocena: 5.0/5 (1 głos)

Informacje o firmie

DS Auto jest firmą, której głównym obszarem działalności jest skup katalizatorów oraz monolitu ceramicznego. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2000 roku, zakładając skup katalizatorów w Chrzanowie. Doświadczenie, wieloletnia obecność na rynku oraz otwartość na potrzeby Klientów zaowocowała kompleksową ofertą oraz profesjonalną obsługą. Oferujemy Państwu uczciwe warunki współpracy, podparte każdorazowo rzetelną wyceną.

Prowadzimy skup katalizatorów ceramicznych, metalowych oraz mieszanych. Firma DS Auto zajmuje się skupem katalizatorów ze wszystkich modeli samochodów, bez względu na markę czy stan techniczny. Oferujemy skup katalizatorów według jasnego i korzystnego cennika. W celu przyspieszenia transakcji prowadzimy także system wyceny katalizatorów on-line. Skup katalizatorów on-line pozwala przyspieszyć wycenę oraz przeprowadzenie sprzedaży.

Wybierając skup katalizatorów DS Auto, każdy z naszych Klientów może liczyć na fachową obsługę oraz profesjonalne doradztwo techniczne, podparte wieloletnim doświadczeniem i znajomością rynku motoryzacyjnego. Oferujemy rzetelne i uczciwe stawki za skup katalizatorów, niezależnie od aktualnych spadków cen metali. Opracowany cennik jest oparty o realne stawki, dlatego jest tak bardzo korzystny dla Klientów. Korzystne warunki finansowe pozwalają zyskać nawet do 30% więcej za sprzedaż używanych katalizatorów. Atrakcyjne i konkurencyjne ceny osiągamy poprzez wyeliminowanie zbędnych formalności i korzystania z pośredników.

Skup katalizatorów DS Auto to także firma gwarantująca bezpieczeństwo. Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia, pozwalające na skup katalizatorów, ich magazynowanie i transport oraz przetwarzanie monolitu ceramicznego. Dodatkowo, podczas przeprowadzania transakcji oferujemy kompleksową pomoc formalną i prawną, wypełniając wszystkie dokumenty związane z utylizacją katalizatorów. 

Profil działalności

DS. auto to firma oferująca skup katalizatorów, usługę mielenia monolitu w młynach kulowych oraz bezpłatnego wycinania monolitu z katalizatorów. Bogate doświadczenie i wieloletnia obecność na rynku pozwala nam świadczyć usługi skupu i recyklingu katalizatorów na najwyższym poziomie. Na naszej stronie dowiecie się Państwo jak wycenić katalizator oraz dlaczego warto skorzystać z naszych usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu.

Dlaczego katalizatory Chrzanów?

Doświadczenie

Katalizatory Chrzanów to sprawdzony i pewny partner biznesowy. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że wiemy wszystko na temat skupu katalizatorów oraz ich rzetelnej wyceny. Klienci naszej firmy mają gwarancję fachowej obsługi oraz doradztwa w zakresie skupu używanych katalizatorów. Współpracujemy jedynie z profesjonalistami, którzy doskonale znają się na swoim fachu.

Bezpieczeństwo

Skup katalizatorów Chrzanów to nie tylko profesjonalna obsługa, ale również bezpieczeństwo naszych Klientów. Jako firma dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie przeprowadzane transakcje były legalne. Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia, które pozwalają nam poszerzać swoją ofertę o skup, magazynowanie, segregowanie oraz transport używanych katalizatorów. Nasz numer zezwolenia - OŚR. 6233.2.2011.BSX.

Formularz kontaktowy

Wpis dodano: 2017-05-06. Odsłon wpisu: 1115
Wszelkie prawa zastrzezone © Katalog Firm, Katalog Motoryzacyjny | Polityka prywatności | Moje zgody
Projekt i wykonanie: Ad-Sense.pl tworzenie stron internetowych