Katalog Firm - wpisz szukaną frazę
np. silniki, auto komis, naprawa elektryki
W jakiej lokalizacji ?
Katalog Firm - wpisz szukaną frazę
Województwo
Miasto
Powiat
Gmina
Kod pocztowy

TARBOR

nazwa firmyTARBOR
adresŻelazna 26, 20-342 Lublin
tel.(081) 744 09 49
fax(081) 744 09 49
Ocena: 0.0/5 (0 głosów)

Informacje o firmie

TARBOR założona została w 1981 roku. Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji skórzanej odzieży, obuwia i akcesoriów motocyklowych. Zaczynaliśmy w czasach, gdy motocykl na polskich drogach był rzadkością, a ubiór motocyklisty niemalże nie do zdobycia.

Dziś marka TARBOR jest znana tysiącom polskich motocyklistów. Wśród naszych klientów można znaleźć gwiazdy filmu i estrady, a także większość jeżdżących na motocyklach policjantów "drogówki". Coraz wyższa jakość oferowanych produktów umożliwiła nam wejście w 2003 roku na znany z wymagań rynek szwedzki. Główne atuty firmy TARBOR to indywidualne podejście do klienta, możliwość szycia na miarę (również sakw i obuwia ) oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Profil działalności

Najistotniejszą usługą wykonywaną przez naszą firmę jest możliwość szycia oferowanych przez nas produktów na indywidualny wymiar. Usługa dotyczy zarówno odzieży jak i sakw. Na życzenie klienta naszywamy barwy klubowe, aplikacje, napisy. Oferujemy odzież motocyklową (kurtki, spodnie, kamizelki i płaszcze skórzane, kolekcję dziecięcą i damską) oraz kaski, buty, różnorodne akcesoria (sakwy, wałki, rękawice, blokady, nakrycia głowy).

Formularz kontaktowy

Wpis dodano: 2011-02-05. Odsłon wpisu: 607
Wszelkie prawa zastrzezone © Katalog Firm, Katalog Motoryzacyjny | Polityka prywatności
Projekt i wykonanie: Ad-Sense.pl tworzenie stron internetowych