Katalog Firm - wpisz szukaną frazę
np. silniki, auto komis, naprawa elektryki
W jakiej lokalizacji ?
Katalog Firm - wpisz szukaną frazę
Województwo
Miasto
Powiat
Gmina
Kod pocztowy

Multigps.pl

nazwa firmyMultigps.pl
adresGdańska 149, 90-536 Łódź
tel.426338000
fax426338077
Ocena: 0.0/5 (0 głosów)

Informacje o firmie

Spółka AVERNET została założona w 2003 roku. Przedmiotem działalności były kompleksowe usługi w szeroko pojętym zakresie informatyki użytkowej.  Grupa stałych współpracowników, angażowanych w ramach potrzeb do wykonania konkretnego projektu, pozwala rozwiązywać również rozbudowane i skomplikowane problemy przedstawiane przez Naszych klientów. RealizacjeZrealizowaliśmy wiele aplikacji wspomagających rozmaite zintegrowane procesy biznesowe. Posiadamy własny system zarządzania flotą pojazdów, paliwem bazujacych na technologi Webserver która zwiększa wydajność pracy a poprzez kontrolę i monitoring, poprawia bezpieczeństwo i usprawnia procesy logistyczne w firmie.Rozwiązania nietypowe

Bogata oferta asortymentowa urządzeń GPS i szybka realizacja zamówienia, od momentu zaprojektowania rozwiazań nietypowych poprzez dobór najbardziej adekwatnego dla potrzeb Klienta rozwiązania oraz wysoki poziom wyszkolenia naszych pracowników to wszystko tradycyjnie już oferuje swoim klientom nasza firma.

Misja firmyJednakowo uważnie podchodzimy do potrzeb fachowców, jak osób nie znających się na problemach. Chętnie pomagamy w rozwiązywaniu problemów naszych klientów - bez względu na ich doświadczenie.

Profil działalności

Aplikacja monitorowania multiGPS pozwala na kontrolę pojazdów oraz maszyn. Nasz produkt usprawnia pracę w transporcie oraz logistyce. Rozwiązania nietypoweBogata oferta asortymentowa urządzeń GPS i szybka realizacja zamówienia, od momentu zaprojektowania rozwiazań nietypowych poprzez dobór najbardziej adekwatnego dla potrzeb Klienta rozwiązania oraz wysoki poziom wyszkolenia naszych pracowników to wszystko tradycyjnie już oferuje swoim klientom nasza firma.Misja firmyJednakowo uważnie podchodzimy do potrzeb fachowców, jak osób nie znających się na problemach. Chętnie pomagamy w rozwiązywaniu problemów naszych klientów - bez względu na ich doświadczenie.

Formularz kontaktowy

Wpis dodano: 2012-04-01. Odsłon wpisu: 837
Wszelkie prawa zastrzezone © Katalog Firm, Katalog Motoryzacyjny | Polityka prywatności | Moje zgody
Projekt i wykonanie: Ad-Sense.pl tworzenie stron internetowych