Katalog Firm - wpisz szukaną frazę
np. silniki, auto komis, naprawa elektryki
W jakiej lokalizacji ?
Katalog Firm - wpisz szukaną frazę
Województwo
Miasto
Powiat
Gmina
Kod pocztowy

MOTO - BOCH Agnieszka Bocheńska

nazwa firmyMOTO - BOCH Agnieszka Bocheńska
adresWiejska 70 , 41-103 Siemianowice Śląskie
tel.+48 571 279 929
Ocena: 5.0/5 (2 głosy)

Informacje o firmie

MOTO-BOCH to sklep internetowy, na rynku motoryzacyjnym od 2 lat. Wielu z Państwa będzie pewnie zaskoczonych, że właścicielem i zarazem pracownikiem, osobą która prowadzi sklep motoryzacyjny jest kobieta... Płeć nie jest jednak przeszkodą aby nie móc zajmować się tą dziedziną. Motoryzacją interesuję się od zawsze. Moto - Boch stawia na dobrą jakość części, mówimy "NIE" chińskim, tanim zamiennikom, które w niedługim czasie trzeba wymienić na nowo.

Profil działalności

Moto – Boch zajmuje się sprzedażą części,opon oraz akcesorii za pośrednictwem internetu. Jednak internet nie jest jedyną formą kontaktu w sprawie części, wystarczy zatelefonować, napisać smsa bądź napisać e-maila.

Wychodząc na przeciw potrzebom klientów sprowadzam części na indywidualne zamówienie, nie rzadko nietypowe, z zagranicy. Sklep w swojej ofercie posiada części taki marek jak: Bosch, TRW, Textar, Brembo, Filtron czy oryginalne i wiele innych, które satysfakcjonują klientów.

Zajmuję się sprzedażą części układu hamulcowego, układu napędowego, kierowniczego. W ofercie posiadam również elementy silnika, elem.zawieszenia i wiele innych.

 

 

 

 

Formularz kontaktowy

Wpis dodano: 2016-03-01. Odsłon wpisu: 928
Wszelkie prawa zastrzezone © Katalog Firm, Katalog Motoryzacyjny | Polityka prywatności
Projekt i wykonanie: Ad-Sense.pl tworzenie stron internetowych