Katalog Firm - wpisz szukaną frazę
np. silniki, auto komis, naprawa elektryki
W jakiej lokalizacji ?
Katalog Firm - wpisz szukaną frazę
Województwo
Miasto
Powiat
Gmina
Kod pocztowy

Auto-Klima Piotr Zieliński

nazwa firmyAuto-Klima Piotr Zieliński
adresKrólewska 4, 05-822 Milanówek
tel.530 502 502
Ocena: 4.0/5 (6 głosów)

Informacje o firmie

Rodzinna firma Auto-Klima Piotr Zieliński powstała w 1998r wychodząc naprzeciw potrzebom związanym z obsługą i naprawą klimatyzacji samochodowej . Początki to niewielka działalność właściciela w przydomowym warsztacie jednostanowiskowym. Byliśmy pierwszym warsztatem w Milanówku z usługami tego typu.Wieloletnie doświadczenie i rozwój firmy pozwolił na zmianę miejsca działalności oraz zatrudnienie dodatkowych pracowników. Częste szkolenia w zakresie klimatyzacji, elektroniki, mechaniki i wulkanizacji pozwalają nam utrzymać usługi na wysokim poziomie tak, by nie zawiodły oczekiwań naszych stałych i nowych klientów.W naszym magazynie dysponujemy szerokim asortymentem części zamiennych by w jak najkrótszym czasie dokonać naprawy. Dla klientów oczekujących na naprawę mamy poczekalnię z telewizorem i czasopismami, a latem przyjemny ogródek pod parasolem.Obsługujemy wszystkie samochody osobowe , dostawcze, ciężarowe i chłodnie zarówno klientów indywidualnych jak i firm.U nas możecie Państwo zapłacić kartami płatniczymi.

Profil działalności

Twoja klimatyzacja samochodowa wymaga takiej samej obsługi jak inne elementy samochodu. Z upływem czasu czynnik chłodniczy ulega degradacji. Nasze najnowocześniejsze urządzenia pozwalają go odzyskać, oczyścić z wilgoci, niekondensujących się gazów, zanieczyszczeń i uzupełnić jego stan w układzie oraz wymaganą ilość oleju z dokładnością do +/-2%. Dzięki temu możemy przywrócić Twojej klimatyzacji jej pierwotną wydajność.

Serwis dysponuje najnowszymi urządzeniami do diagnostyki, naprawy i napełniania klimatyzacji samochodowych firmy Bosch i Valeo Gutmann Hella. Ponadto nasz zakład oferuje wszystkie rodzaje olejów kompresorowych występujących w układach klimatyzacji samochodowych takich jak PAG 90, PAG 100 Dens Oil 3, Sez.Oferujemy:- napełnianie układów klimatyzacyjnych- przeglądy okresowe- naprawy i usuwanie usterek- dorabianie uszkodzonych przewodów- wymiany i naprawy kompresorów- regeneracja kompresorów- wykrywanie i usuwanie nieszczelności układów- oceny uszkodzeń powypadkowych- części układu klimatyzacji- poszczególne częsci kompresorów- dezynfekcja układu klimatyzacji (ozonowanie)- odgrzybianie (mycie parownika pod ciśnieniem chemiczne)Posiadamy trzy urządzenia do napełniania i diagnozy układu klimatyzacji.

Formularz kontaktowy

Wpis dodano: 2015-06-22. Odsłon wpisu: 2825
Wszelkie prawa zastrzezone © Katalog Firm, Katalog Motoryzacyjny | Polityka prywatności | Moje zgody
Projekt i wykonanie: Ad-Sense.pl tworzenie stron internetowych