Katalog Firm - wpisz szukaną frazę
np. silniki, auto komis, naprawa elektryki
W jakiej lokalizacji ?
Katalog Firm - wpisz szukaną frazę
Województwo
Miasto
Powiat
Gmina
Kod pocztowy

DARCAR Dariusz Świerczyński

nazwa firmyDARCAR Dariusz Świerczyński
adresul.Chełmońskiego 9 / 61, 02-495 Warszawa
tel.22 303 76 63
Ocena: 0.0/5 (0 głosów)

Informacje o firmie

Firma DARCAR Dariusz Świerczyński działa na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości w branży motoryzacyjnej oferując skup samochodów używanych lub samochodów powypadkowych.

Naszym celem jest pomóc firomom i osobom prywatnym w sprawnym i opłacalnym dla obu stron zmonetyzowaniu ich samochodów osobowych używanych lub powypadkowych. Oferujemy błyskawiczny dojazd pod wskazany adres, obejżenie oferowanego pojazdu i przedstawienie szybkiej oferty cenowej z płatnością gotówkową na miejscu lub płatnośćą przelewem na podany numer konta.   Na miejscu przygotowujemy wiążącą umowę kupna-sprzedaży, która zwalnia z późniejszych obowiązków administracyjnych - załatwiamy wszystko na miejscu w krótkim czasie oszczędzając czas naszych Klientów.
Profil działalności

Auto skup DARCAR oferuje skup samochodów używanych wszystkich marek w każdym stanie technicznym. Oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych jak i również firm, którym zależy na sprawnej sprzedaży całej floty samochodowej .

Prowadzimy skup aut osobowych, terenowych, busów oraz pojazdów typu Van do masy 3,5 tony większości marek występujących w kraju. Dodatkowym atutem współpracy z naszym skupem samochodów jest możliwość uzyskania zwrotu składki OC - na życzenie sporządzimy dokument wypowiedzenia polisy, dzięki czemu niewykorzystana składka zostanie zwrócona!

Formularz kontaktowy

Wpis dodano: 2018-01-30. Odsłon wpisu: 224
Wszelkie prawa zastrzezone © Katalog Firm, Katalog Motoryzacyjny | Polityka prywatności | Moje zgody
Projekt i wykonanie: Ad-Sense.pl tworzenie stron internetowych