Katalog Firm - wpisz szukaną frazę
np. silniki, auto komis, naprawa elektryki
W jakiej lokalizacji ?
Katalog Firm - wpisz szukaną frazę
Województwo
Miasto
Powiat
Gmina
Kod pocztowy

ABAX Poland Sp. z o.o.

nazwa firmyABAX Poland Sp. z o.o.
adresul. Jerzego Waszyngtona 34-36, 81-342 Gdynia
tel.+48 58 742 06 88
Ocena: 5.0/5 (2 głosy)

Informacje o firmie

System GPS od ABAX to innowacyjne rozwiązanie do zarządzanie flotą pojazdów, maszyn i sprzętu. Lokalizowanie w czasie rzeczywistym, automatyczne raportowanie oraz zróżnicowane funkcje GPS sprawiają, że ABAX jest preferowanym dostawcą rozwiązań telematycznych. Monitoring GPS od ABAX pozwoli na pełną kontrolę, optymalizację kosztów w firmie i oszczędność czasu. Firma ABAX posiada systemy do zarządzania zasobami w sposób skuteczny i intuicyjny. Tym co wyróżnia ABAX spośród konkurencji, jest wysoka jakość produktów, dożywotnia gwarancja oraz elastyczne podejście do Klienta.

ABAX zatrudnia ponad 450 pracowników i prowadzi oddziały w Norwegii, Szwecji, Danii, Finlandii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemczech, Polsce oraz w Chinach. Główna siedziba ABAX znajduje się w Larvik, w Norwegii. 

Profil działalności

Poprzez inteligentne rozwiązania, ABAX łączy miejsca pracy, oferując różnorodność produktów i usług umożliwiających zwiększenie produktywności, zmniejszenia kosztów przy jednoczesnym utrzymaniu nadzoru i zwiększenia wydajności wśród managerów i pracowników. Wszystkie rozwiązania oferowane i dostarczane przez ABAX bazują na modelu SaaS (Software as a Service). 

ABAX Triplog - Monitoring i lokalizator GPS pojazdów oraz elektroniczna kilometrówka

System monitoringu i lokalizacji GPS pojazdów oraz elektroniczna kilometrówka to ogromne ułatwienie dla osób używających samochodu jako narzędzia codziennej pracy. ABAX Triplog automatycznie generuje raporty, które są zgodne z przepisami, oraz niezbędne do prowadzenia ewidencji przebiegu pojazdu. To doskonały wybór dla firm pragnących obniżyć zużycie paliwa, monitorować wykorzystanie pojazdów służbowych, a także podnieść efektywność floty pojazdów.

ABAX Equipment Control - Śledzenie i pełna kontrola GPS maszyn oraz sprzętu

Solidny, niezawodny i wydajny ABAX Equipment Control pracuje dla Ciebie przez całą dobę. System umożliwia śledzenie i kontrolowanie GPS maszyn i sprzętu. Szczegółowa lokalizacja pozycji GPS na mapie, monitorowanie przepracowanych motogodzin (okres użycia sprzętu - również poza czasem pracy), lista powiadomień serwisowych – wszystkie te informacje mogą być widoczne z dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu (smartfon, laptop, tablet, komputer PC).

ABAX Mini - System monitorowania GPS elektronarzędzi i sprzętu przenośnego

ABAX Mini to przystępne cenowo rozwiązanie zapewniające kontrolę Twoich zasobów. Koniec z traceniem czasu na szukanie narzędzi i sprzętu, takich jak młoty udarowe, pilarki, spawarki, narzędzia hydrauliczne, sprzęt geodezyjny, ubijaki i walce, przyczepy i kontenery. ABAX Mini daje ci pełną kontrolę i jest idealnym systemem śledzenia drogich elektronarzędzi i sprzętu przenośnego należących do Twojej firmy.

Formularz kontaktowy

Wpis dodano: 2018-05-23. Odsłon wpisu: 416
Wszelkie prawa zastrzezone © Katalog Firm, Katalog Motoryzacyjny | Polityka prywatności | Moje zgody
Projekt i wykonanie: Ad-Sense.pl tworzenie stron internetowych