Katalog Firm - wpisz szukaną frazę
np. silniki, auto komis, naprawa elektryki
W jakiej lokalizacji ?
Katalog Firm - wpisz szukaną frazę
Województwo
Miasto
Powiat
Gmina
Kod pocztowy

PPHU VIKING-MAR PRZEMYSŁAW WITEK

nazwa firmyPPHU VIKING-MAR PRZEMYSŁAW WITEK
adresul. Władysława Króla 74 a, 94-113 Łódź
tel.698555151
Ocena: 4.6/5 (9 głosów)

Informacje o firmie

Pod nazwą VIKING-MAR działamy już od killku lat oferując sprawną i skuteczną pomoc drogową dla kierowców na terenie Łodzi i okolic. Pracownicy firmy mają duże doświadczenie i umiejętności w zakresie mechaniki samochodwej oraz transportu samochodowego pojazdów i maszyn. Posiadamy lawety oraz pojazdy terenowe, które dają możliwość podjęcia najtrudniejszych zleceń.

Zadowolenie klienta to dla nas priorytet, dlatego bardzo stawiamy na rzetelną obsługę i elastyczne ceny pomocy drogowej i transportu na lawecie. Posiadamy największą ilość pozytywnych ocen i klienci bardzo chętnie do nas wracają.

Profil działalności

Nasze usługi pomocy drogowej obejmują najczęściej występujące problemy kierowców:

awaryjne uruchomienienie silnika samochodu awaryjne odpalenie z kabli rozruchowych diagnoza usterki na drodze holowanie zepsutego lub uszkodzonego pojazdu dowóz paliwa na autostradzie i w mieście wymiana źle zatankowanego paliwa (diesel, benzyna) naprawa zepsutego koła / opony na drodze (mobilna wulkanizacja) pomoc przy kolizji, wypadku drogowym wyciąganie zakopanego pojazdu z błota, śniegu, rowu

Obszar naszej pomocy drogowej obejmuje miasto Łódź i okolice w promieniu 100km: Bałuty, Górna, Polesie, Śródmieście, Widzew. Na autostradach i drogach ekspresowych w okolicach Łodzi: autostradzie A1, autostradzie A2, drodze ekspresowej S8 i S14. W miejscowościach do 100 km: Zgierz, Rzgów, Pabianice, Ksawerów, Konstantynów Łodzki, Aleksandrów Łódzki.

Formularz kontaktowy

Wpis dodano: 2018-06-29. Odsłon wpisu: 677
Wszelkie prawa zastrzezone © Katalog Firm, Katalog Motoryzacyjny | Polityka prywatności | Moje zgody
Projekt i wykonanie: Ad-Sense.pl tworzenie stron internetowych