Katalog Firm - wpisz szukaną frazę
np. silniki, auto komis, naprawa elektryki
W jakiej lokalizacji ?
Katalog Firm - wpisz szukaną frazę
Województwo
Miasto
Powiat
Gmina
Kod pocztowy

Artur Wieczorkowski

nazwa firmyArtur Wieczorkowski
adresWodna, 62-240 Trzemeszno
tel.781 134 619
Ocena: 0.0/5 (0 głosów)

Informacje o firmie

Rejon działania - Gniezno, Wągrowiec, Bydgoszcz, Poznań, Konin, Inowrocław.

Oferuje usługi z zakresu sprawdzenia pojazdów przed zakupem. Usługi wykonywane są zdalnie - po przeprowadzeniu oględzin przesyłane jest do klienta Sprawozdanie mające na celu szczegółowe zapoznanie się klienta z pojazdem który ma zamiar nabyć - dobre rozwiązanie dla osób którzy zainteresowani są kupnem auta, a odległość jaka dzieli ich od pojazdu zamieszczonego w ogłoszeniu jest znaczna bądź też po prostu potrzebują fachowego doradztwa.

Profil działalności

Świadczone usługi przykładowe ceny :

Sprawdzenie zdalne pojazdu - 250 zł ( za taką usługę w innych firmach należy zapłacić min. 500 zł)

Sprawdzenie zdalne motocykla 150 zł

Kosztorysowanie napraw dla celów ubezpieczeniowych od 300 zł

Mogę być obecny również przy wyborze samochodu w komisie czy też u osoby prywatnej.

 

Jak działa sprawdzenie zdalne ? - Przesyłacie mi Państwo informacje na temat wybranego przez Państwa pojazdu (np. w formie linka) zaś po co najmniej 24 h od oględzin pojazdu (zazwyczaj trwa to do 4 h przewidywany czas podaje telefonicznie) otrzymujecie Państwo gotowe Sprawozdanie na temat wybranego przez siebie pojazdu przez co jadąc po pojazd nie tracicie swojego czasu i pieniędzy - jak często się zdarza opis ogłoszenia często odbiega od stanu rzeczywistego, weryfikacje powyższego Państwo zostawiają mi aby nie poczuć się rozczarowanym.

 

Podczas oględzin sprawdzam nadwozie pojazdu w tym grubość powłoki lakierniczej, wypadkowość pojazdu, oceniam wykonane naprawy, podłączam pod komputer diagnostyczny, sprawdzam podwozie, wykonuje jazdę próbną, ustalam czy pojazd nadaje się do zakupu, wyliczam koszt niezbędnych napraw itd.

Również sprawdzam kompletność dokumentów pod kątem prawnym w trakcie oceny stanu technicznego. Sprawdzenie pojazdu na podstawie ogłoszenia oraz wykonanie wstępnego telefonu do sprzedającego już wiele mówi na temat stanu technicznego.

 

Ponadto mogę pomóc gdy zostało zaniżone odszkodowanie, została uznana szkoda całkowita pojazdu w której nie wzięto pod uwagę kompletnego wyposażenia, jego stan techniczny, zakupili Państwo pojazd który okazał się odbiegać od stanu w ogłoszeniu i chcecie go zwrócić sprzedawcy.

Jest również możliwość sporządzenia dokumentacji odwoławczej dla m.in ubezpieczalni wraz z wyceną techniczną pojazdu.

 

Szczegółowy cennik wraz ze świadczonymi usługami, regulaminem oraz przykładowym Sprawozdaniem zdalnym z oceny stanu technicznego dostępny pod adresem:

 

[url]https://drive.google.com/open?id=1OGQ5fFtrIdDUv07sXeYIp4qzXl4YvJBA[/url]

 

 

 

Posiadam wieloletnie doświadczenie w opisywaniu stanu technicznego pojazdu, wielokrotnie byłem obecny przy zakupie pojazdów nawet poza granicami kraju, posiadam certyfikaty Audatex, Eurotax, PZMot.

Wpisany na listę rzeczoznawców samochodowych Ministra Infrastruktury.

Wszelkich informacji udzielam telefonicznie lub poprzez email.

Telefon 781 134 619

email artiwie15@wp.pl

Preferuje powyższy kontakt, nie często jestem na forum. Można napisać smsa z zapytaniem lub dzwonić wtedy najszybciej odpowiem na pytania.

Ogłoszenie na OLX https://www.olx.pl/oferta/rzeczoznawca-samochodowy-sprawdzenie-pojazdu-przed-zakupem-i-inne-CID619-IDznSSC.html

Dla zainteresowanych mogę okazać certyfikaty które potwierdzają moje kompetencje.

Formularz kontaktowy

Wpis dodano: 2019-04-09. Odsłon wpisu: 201
Wszelkie prawa zastrzezone © Katalog Firm, Katalog Motoryzacyjny | Polityka prywatności | Moje zgody
Projekt i wykonanie: Ad-Sense.pl tworzenie stron internetowych