Katalog Firm - wpisz szukaną frazę
np. silniki, auto komis, naprawa elektryki
W jakiej lokalizacji ?
Katalog Firm - wpisz szukaną frazę
Województwo
Miasto
Powiat
Gmina
Kod pocztowy

CA RICHMANN - Zabudowy Busów

nazwa firmyCA RICHMANN - Zabudowy Busów
adresPodhorce 146B, 22-600 Tomaszów Lubelski
tel.+48 881 234 567
Ocena: 5.0/5 (2 głosy)

Informacje o firmieWITAJ W  WYJĄTKOWYM ŚWIECIE INDYWIDUALNYCH WNĘTRZ SAMOCHODOWYCH   

Przebudowywanie busów to nasza specjalność. Wykonywaniem zabudów do wnętrz samochodów zajmujemy się od ponad 5 lat. Tworzymy je na indywidualne zamówienie, szczegółowo badając potrzeby i oczekiwania klienta, dobierając materiały i proporcje do pożądanego efektu finalnego i tworząc busy w 100% dopasowane do unikalnych wymagań każdego z naszych klientów.

Jesteśmy w stanie zająć się absolutnie każdym detalem zabudowy: fotelem, tapicerką, podłogą, szybą, wyposażeniem (stoły, barki, garderoby, łóżka, szafki, półki, etc.), gniazdami USB i przyłączami prądu, ekskluzywnym oświetleniem, wyposażeniem audio-video, nagłośnieniem i detalami wykończenia – listwy, zasłonki i wszystko to, co sprawia, że zabudowa busów osobowych staje się ekskluzywna i wyjątkowa.

Naszym Klientom gwarantujemy konkurencyjne ceny, krótki termin realizacji zamówienia oraz najwyższą jakość zabudowy busa na kampera, osobowy lub VIP

Zapraszamy do kontaktu !

 

Profil działalności

Zajmujemy się profesjnoalną zabudową busów na osobowe, osobowe VIP, kampery lub inne indywidualne projekty. Wszystkie zabudowy wykonywane są z najwyższej jakości materiałów i komponentów. Posiadamy własny zakład produkcyjny oraz bardzo szeroką gamę gotowych busów dostepnych u nas od ręki. 

Zapraszamy do kontaktu !

Formularz kontaktowy

Wpis dodano: 2019-10-03. Odsłon wpisu: 231
Wszelkie prawa zastrzezone © Katalog Firm, Katalog Motoryzacyjny | Polityka prywatności | Moje zgody
Projekt i wykonanie: Ad-Sense.pl tworzenie stron internetowych