Katalog Firm - wpisz szukaną frazę
np. silniki, auto komis, naprawa elektryki
W jakiej lokalizacji ?
Katalog Firm - wpisz szukaną frazę
Województwo
Miasto
Powiat
Gmina
Kod pocztowy

AMER-POL Sp. z o.o.

nazwa firmyAMER-POL Sp. z o.o.
adresDuchnicka, 01-796 Warszawa
tel.669214576
Ocena: 4.3/5 (17 głosów)

Informacje o firmie

AMER-POL Sp. z o.o. – Import pojazdów i maszyn z USA i Kanady. Działamy na rynku brokersko-spedycyjnym od 18 lat i oferujemy klientom nasze wieloletnie doświadczenie w branży licytacji pojazdów i maszyn, odbioru z placu domu aukcyjnego oraz ich bezpieczny transport do kraju. Zapewniamy naszym klientom pełne bezpieczeństwo transakcji zakupu oraz kompleksową pomoc w całym procesie importu. Współpracujemy z najwięksymi domami aukcyjnymi w USA (IAAI, COPART) a nasze przesyłki kontenerowe obsługuje jeden z największych przewoźników - MSC Mediterranean Shipping Company co daje Państwu gwarancję, że wylicytowane pojazdy bezpiecznie i na czas zostaną do Państwa dostarczone.

Dla naszych klientów licytujemy i następnie dostarczamy pojazdy oraz maszyny z pełną obsługą celną i akcyzową  pod wskazany adres w kraju lub za granicą. Finansowanie kredytowe oraz leasingowe na życzenie klienta jest realizowane poprzez rozbudowaną sieć banków i firm leasingowych które z nami współpracują (Sprawdź). Dodatkowo proponujemy dla naszych klientów, którzy chcieliby zakupić uszkodzone pojazdy ich kompleksową naprawę w warsztatach blacharsko-lakierniczych jak i mechanicznych współpracujących z nami. 

W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami:

Biuro: Tel. (22) 226 77 7 7 - czynne PN-PT 9:00 - 17:00 ( pod numerem komórkowym 720 904 515 do godz. 20:00 )

adres email: biuro@amer-pol.com

 

Profil działalności

Oferujemy:

pomoc w wyszukaniu pod zamówienie pojazdu lub maszyny bazę pojazdów zakupionych na stan dostępnych od ręki lub będących w drodze do kraju posiadamy dostęp do wszystkich okazji na aukcjach z poziomu zakupu dealera przedstawienie oferty wstępnej poglądowej z wyliczeniem przybliżonych kosztów pomoc w sprawdzeniu historii i legalności pochodzenia wylicytowanie możliwie najlepszej ceny dla klienta bezpieczny transport z placu firmy aukcyjnej do naszego magazynu w New Jersey wykonanie dokumentacji zdjęciowej przy całej procedurze transportowej kompleksowe przygotowanie dokumentacji i zgłoszenie do odprawy celnej eksportowej załadunek pojazdu do kontenera lub w opcji Ro-Ro i dostarczenie na statek MSC na życzenie zrobienie dodatkowego ubezpieczenia w transporcie morskim wykonanie rozładunku z kontenera  w porcie przeznaczenia w Bremerhaven lub w Gdyni przygotowanie kompleksowo dokumentacji i zgłoszenie do odprawy celnej importowej dokonanie płatności należności celno-podatkowych zgłoszenie do podatku akcyzowego (jeśli dotyczy) pomoc w znalezieniu najlepszej opcji finansowania ( kredyt lub leasing ) pomoc w naprawie uszkodzonych pojazdów (sieć współpracujących z nami warsztatów) dostarczenie z portu pojazdu lub maszyny w dowolnie wskazane przez klienta miejsce

WAŻNE: dbając o Państwa interes oraz o naszą reputację nie zajmujemy się sprowadzaniem pojazdów wycofanych z ruchu oraz wszelkich innych których sprowadzenie jest niezgodne z przepisami obowiązującymi na terenie Unii Europejskiej, jeżeli klient zażyczy sobie wylicytowanie takiego pojazdu wówczas możemy go rozmontować w USA i sprowadzić do Europy legalnie już jako części zamienne, innej możliwości nie oferujemy.

 

Formularz kontaktowy

Wpis dodano: 2018-02-19. Odsłon wpisu: 660
Wszelkie prawa zastrzezone © Katalog Firm, Katalog Motoryzacyjny | Polityka prywatności | Moje zgody
Projekt i wykonanie: Ad-Sense.pl tworzenie stron internetowych