Katalog Firm - wpisz szukaną frazę
np. silniki, auto komis, naprawa elektryki
W jakiej lokalizacji ?
Katalog Firm - wpisz szukaną frazę
Województwo
Miasto
Powiat
Gmina
Kod pocztowy

Autoparts Sp. z o.o.

nazwa firmyAutoparts Sp. z o.o.
adresKotsisa 2/4, 03-307 Warszawa
tel.(022) 811 43 87
fax(022) 811 03 28
Ocena: 0.0/5 (0 głosów)

Informacje o firmie

Nasza firma jest związana z motoryzacją już od 1994 roku, kiedy to rozpoczeliśmy sprzedaż i obsługę samochodów Daewoo i FSO oraz sprzedaż części zamiennych. Dzięki naszym klientom osiągnęliśmy w tym czasie pozycję wiodącego dealera na polskim rynku. W najlepszym roku sprzedaliśmy ponad 8 000 sztuk aut marki Daewoo. Obecnie dysponujemy dwoma profesjonalnymi stacjami serwisowymi, Stacją Kontroli Pojazdów, myjnią, magazynami i punktem sprzedaży oryginalnych części zamiennych oraz akcesoriów. Oferowane przez nas towary posiadają certyfikaty jakości i bezpieczeństwa.

Profil działalności

Nasz kompleks handlowo - serwisowy znajdujący się przy ul. Kotsisa 2/4 (oraz Jagiellońskiej 69) czynny jest sześć dni w tygodniu. Utworzony przez nas program serwisowy AUTODOKTOR gwarantuje najwyższą jakość obsługi samochodów wszystkich marek, zarówno osobowych, jak i dostawczych. Ponadto Autoparts jako dystrybutor części zamiennych w imieniu FSO współpracuje z wiodącymi producentami części do samochodów Daewoo i FSO oraz innych marek aut.

W ofercie salonu znajdują się samochody używane, także z gwarancją. Współdziałamy w systemie AUTOGWARANT. Prowadzimy skup samochodów z wypłatą gotówki na wskazane konto, jak również działalność pośredniczenia w sprzedaży samochodu używanego.

Formularz kontaktowy

Wpis dodano: 2011-02-03. Odsłon wpisu: 864
Wszelkie prawa zastrzezone © Katalog Firm, Katalog Motoryzacyjny | Polityka prywatności | Moje zgody
Projekt i wykonanie: Ad-Sense.pl tworzenie stron internetowych