Katalog Firm - wpisz szukaną frazę
np. silniki, auto komis, naprawa elektryki
W jakiej lokalizacji ?
Katalog Firm - wpisz szukaną frazę
Województwo
Miasto
Powiat
Gmina
Kod pocztowy

Autoryzowany Serwis Nissan Promotor S.J.

nazwa firmyAutoryzowany Serwis Nissan Promotor S.J.
adresKartuska 387, 80-125 Gdańsk
tel.(58) 322-10-60
fax(58) 322-10-70
Ocena: 0.0/5 (0 głosów)

Informacje o firmie

Firma rozpoczęła oficjalnie swoją działalność na rynku w roku 1984. Ponieważ z techniką motoryzacyjną byliśmy związani właściwie od zawsze rozpoczynając działalność posiadaliśmy już ogromne doświadczenie w zakresie naprawy samochodów. Szczególny nacisk położyliśmy na jakość świadczonych przez nas usług w wyniku czego w stosunkowo niedługim czasie mogliśmy poszczycić się dużą ilością stałych klientów. Liczba nowych klientów rosła w imponującym tempie. Dzięki temu byliśmy w stanie stopniowo rozbudowywać zaplecze techniczne jednocześnie poszerzając zakres oferowanych usług.

Jak się okazało bardzo duże inwestycje w najwyższej klasy sprzęt i szkolenia pracowników zaowocowały wieloma certyfikatami jak również autoryzacjami producentów branży motoryzacyjnej oraz ogromną rzeszą zadowolonych klientów. Tak budowaliśmy pozycję firmy solidnej i cieszącej się zaufaniem.

Dbając o wysoki poziom wykonywanych usług nie zapominaliśmy o ciągłym doskonaleniu naszych kwalifikacji oraz organizacji serwisu. W 2005 roku zakończyliśmy wdrażanie i certyfikację systemu jakości ISO 9OO1:2000.

Przełomowym momentem dla naszej firmy stał się rok 2006. W tym właśnie roku nasz potencjał i profesjonalizm został doceniony przez koncern NISSAN i już w roku 2007 uzyskaliśmy status Autoryzowanego dealera serwisowego.

W chwili obecnej dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą pracowników oraz bogatym zapleczem technicznym pozwalającym na kompleksową obsługę i naprawę samochodów osobowych, terenowych i dostawczych. Posiadamy wielostanowiskowy warsztat mechaniczny oraz blacharsko-lakierniczy. Naszym Klientom jesteśmy w stanie zaoferować bogaty pakiet usług dodatkowych w których skład wchodzą m. in.:

urzędowe badania diagnostyczne całodobowa pomoc drogowa parking strzeżony samochody zastępcze na czas naprawy import pojazdów z rynków Uni Europejskiej oraz Bliskiego Wschodu oraz wiele innych...
Profil działalności

Informujemy, że napraw marki Nissan oraz przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych marki Nissan zakupionych w salonach na terenie całego kraju można dokonywać w naszym Autoryzowanym serwisie

Oferujemy Państwu pełen zakres usług mechanicznych i elektrycznych zarówno samochodów marki Nissan jak i pojazdów innych marek. Naprawy w naszym serwisie wykonywane są przez wykwalifikowanych specjalistów. Jakość wykonywanych usług weryfikowana jest dodatkowo przez nadzór i każdorazową kontrolę. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Poniżej prezentujemy kilka wybranych z szerokiej gamy usług:

cykliczne przeglądy techniczne naprawy powypadkowe naprawy mechaniczne naprawy układów i instalacji elektrycznych geometria zawieszenia wykonywana na najnowocześniejszych urządzeniach diagnostyka układów klimatyzacji diagnostyka komputerowa montaż alarmów montaż systemów car audio montaż systemów telefonicznych montaż innych elementów wyposażenia przeprogramowanie nawigacji z wersji amerykańskiej na europejską
Formularz kontaktowy

Wpis dodano: 2010-10-14. Odsłon wpisu: 1529
Wszelkie prawa zastrzezone © Katalog Firm, Katalog Motoryzacyjny | Polityka prywatności | Moje zgody
Projekt i wykonanie: Ad-Sense.pl tworzenie stron internetowych