Katalog Firm - wpisz szukaną frazę
np. silniki, auto komis, naprawa elektryki
W jakiej lokalizacji ?
Katalog Firm - wpisz szukaną frazę
Województwo
Miasto
Powiat
Gmina
Kod pocztowy

Pachura Moto Center

nazwa firmyPachura Moto Center
adresBrodowska 40, 63-000 Środa Wielkopolska
tel.+48 61 285 27 27
fax+48 61 285 24 43
Ocena: 0.0/5 (0 głosów)

Informacje o firmie

Na początku była fascynacja samochodami… Następnie fascynacja przerodziła się w prawdziwą walkę na torze wyścigowym. Powstał profesjonalny Team Pachura Motorsport, który po kilku latach sukcesów na torach międzynarodowyh przeobraził się w profesjonalny serwis Pachura Moto Center.

Dziś jesteśmy jedną z najprężniej rozwijających się firm w Wielkopolsce zajmującą się kompleksową obsługą samochodów. Konkurencję już dawno „rzuciliśmy” na kolana. Teraz stawiamy sobie za cel zyskanie przychylności wśród najbardziej wymagających klientów. Pachura Moto Center już na pierwszy rzut oka odbiega od standardowych serwisów motoryzacyjnych. Jesteśmy firmą rodzinną, każdego klienta traktujemy indywidualnie, a powierzone zadania wykonujemy nadzwyczaj solidnie i terminowo. Dla naszego zespołu nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania. Pod jednym dachem oferujemy Państwu solidny i profesjonalny serwis motoryzacyjny. Zakres usług proponowanych przez naszą firmę obejmuje: serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, naprawę układów elektrycznych, naprawy blacharsko-lakiernicze oraz pełną diagnostykę pojazdów w Okręgowej Stacji Kontroli. Ponadto dysponujemy pomocą drogową, serwisem ogumienia oraz myjnią samochodową. Jesteśmy wyjątkowi, bo Pachura Moto Center ma także swoje drugie, nieco bardziej drapieżne oblicze. Dziś częścią firmy jest powstały w 2006 roku zespół Pachura Motorsport, który narodził się z fascynacji samochodami i wyścigami samochodowymi. Tą fascynacją próbujemy zarazić wszystkich naszych klientów, przygotowując dla nich samochody dopieszczone w każdym calu. Aby wyjść naprzeciw ich wysokim wymaganiom w 2006 roku nawiązaliśmy współpracę z najlepszym tunerem samochodów z grupy VAG – niemiecką firmą Abt Sportsline. Dziś Pachura Moto Center jest generalnym importerem tej marki w Polsce. Z przyjemnością podejmujemy się nietypowych wyzwań. Jesteśmy jednym z najlepszych serwisów, który oferuje wysokiej jakości montaż systemów turbo i kompresorów, przekładanie i tuning silników oraz kompleksowe przygotowanie samochodów do motorsportu.

Profil działalności

Pachura Moto Center to profesjonalny serwis samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Świadczymy usługi w zakresie od prostej wymiany oleju aż po skomplikowane przebudowy silnika i przygotowanie samochodów do motorsportu. Niezależnie od zlecenia, ze szczególną dbałością sprawdzamy stan techniczny pozostałych podzespołów. Stawiamy duży nacisk na bezpieczeństwo. Nad zadowoleniem naszych klientów czuwają profesjonaliści z bogatym doświadczeniem. Kadra serwisu wciąż podnosi swoje kwalifikacje. Usługi wykonywane przez naszą firmę zawsze są na najwyższym poziomie. Natomiast ceny z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta.

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ul. Brodowska 40

Czynna: Poniedziałek – Piątek 7.00 - 18.00 Sobota 8.00 – 13.00

Formularz kontaktowy

Wpis dodano: 2011-10-17. Odsłon wpisu: 2215
Wszelkie prawa zastrzezone © Katalog Firm, Katalog Motoryzacyjny | Polityka prywatności | Moje zgody
Projekt i wykonanie: Ad-Sense.pl tworzenie stron internetowych