Katalog Firm - wpisz szukaną frazę
np. silniki, auto komis, naprawa elektryki
W jakiej lokalizacji ?
Katalog Firm - wpisz szukaną frazę
Województwo
Miasto
Powiat
Gmina
Kod pocztowy

CMG Spedition Experts

nazwa firmyCMG Spedition Experts
adresDemokratyczna 115, 90-001 Łódź
tel.690 670 889
Ocena: 0.0/5 (0 głosów)

Informacje o firmie

Wypożyczalnia   aut ciężarowych CMG: Spedition Experts. Oferujemy Państwu wynajem aut dostawczych  oraz aut dostawczych z chłodnią w najlepszych cenach  wśród innych wypożyczalni .  Znajdujemy się Lublinie a także w Łodzi i Warszawie, jednak nie ograniczamy się jedynie do tych miast.  Posiadamy flotę kilkudziesięciu samochodów ciężarowych  przeznaczonych do transportu  zarówno paletowego , jak i  produktów wymagających chłodni.

Wszystkie pojazdy oferujemy  do wynajmu na dobę jak i długookresowego,  w każdym przypadku   zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia  oferty oraz rezerwacji auta .

Wynajem  transporterów  z chłodnią

Dostępne u nas auta  są produkowane fabrycznie i w 100%  przygotowane  do transportu  wymagających  chłodni  towarów .  Wbudowany system monitorujący temperaturę pozwala na wydrukowanie  raportu  z przejazdu,  dlatego też  mamy pewność o utrzymaniu  wymaganej temperatury.

 Wynajem   aut dostawczych  zwanych BUSami,  pojazdy te idealnie nadają się do  transportu: mebli, przesyłek paletowych, czy nawet maszyn.

 

 

Profil działalności

Firma CMG Spedition świadczy także usługi transportowe  i możemy zająć się kompleksowo państwa ładunkiem. Samochody typu chłodnia doskonale radzą sobie z temperaturami  i potrafią bez względu na nie trzymać  stałą temperaturę.

CMG: Spedition Experts Sp. z o. o.

Tel: 690 670 889

Email: kontakt@cmgspedition.pl

Adres: Demokratyczna 115

90-001 Łódź

Formularz kontaktowy

Wpis dodano: 2019-08-27. Odsłon wpisu: 119
Wszelkie prawa zastrzezone © Katalog Firm, Katalog Motoryzacyjny | Polityka prywatności | Moje zgody
Projekt i wykonanie: Ad-Sense.pl tworzenie stron internetowych