Katalog Firm - wpisz szukaną frazę
np. silniki, auto komis, naprawa elektryki
W jakiej lokalizacji ?
Katalog Firm - wpisz szukaną frazę
Województwo
Miasto
Powiat
Gmina
Kod pocztowy

Cargocar Polska Sp. z o.o.

nazwa firmyCargocar Polska Sp. z o.o.
adresKusowo 28, 76-200 Słupsk
tel.+48 512306473
Ocena: 0.0/5 (0 głosów)

Informacje o firmieCargoCar zajmuje się produkcją specjalistycznych nadwozi samochodowych

Nadwozia naszej produkcji charakteryzują się niską masą własną, trwałością i estetyką wykonania. W zakresie materiałów współpracujemy z renomowanymi firmami, między innymi − holenderskimi, belgijskimi, francuskimi, niemieckimi i włoskimi.W produkcji nadwozi wykorzystywane są materiały lekkie i estetyczne np.: laminaty poliestrowe, polimerowe masy uszczelniające, poliuretanowe pianki o porach zamkniętych, podłogowe żywice poliestrowe, aluminium, polerowana stal kwasoodporna. Zamknięcia i zawiasy wykonane są z elektro-polerowanej stali kwasoodpornej. Konstrukcja nadwozia jest samonośna, zbudowana na bazie ścian warstwowych.Dla naszych stałych klientów proponujemy dogodne terminy płatności, jak i również szybki termin realizacji.Mamy nadzieję, że nasza oferta spełni Państwa oczekiwania.

Profil działalności

Wykonujemy remonty i naprawy nadwozi samochodowych oraz przyczep i naczep. Posiadamy wykwalifikowaną załogę i wyspecjalizowany serwis. Naprawiamy szkody komunikacyjne z AC i OC. Fachowa i profesjonalna obsługa, szybkie terminy realizacji.

Przeprowadzamy profesjonalne naprawy zabudów samochodowych. Prace serwisowe, konserwacje, modernizacje i remonty wykonywane są u nas przez fachowców o wieloletnim doświadczeniu i szerokiej wiedzy. Wykorzystujemy jedynie pełnowartościowe części zamienne i nowoczesne technologie, co przekłada się na wysoką jakość naszych usług. Szybka, sprawna i terminowa realizacja zlecenia, kompleksowa obsługa i atrakcyjne ceny – tego mogą spodziewać się klienci, którzy powierzą nam naprawę zabudowy samochodowej.

 

Naprawa kontenerów samochodowych i chłodniczych

Specjalizujemy się nie tylko w samej produkcji wywrotek i innych rodzajów nadwozi, ale wykonujemy również naprawy kontenerów samochodowych i chłodniczych. Zakres usług dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Zajmujemy się m.in.:

uszczelnianiem ram i dachów, odbudową ścian, dachów, wzmacnianiem konstrukcji zabudowy, modernizacją podłóg, wymianą drzwi, wstawianiem ścian grodziowych, pracami lakierniczymi. Jak przebiega naprawa zabudowy samochodowej?

Naprawę izotermy lub innej zabudowy samochodowej zawsze rozpoczynamy od drobiazgowej diagnostyki. Ustalamy charakter uszkodzenia lub awarii i przedstawiamy klientowi plan naprawy wraz z kosztorysem. Uwzględniamy markę i typ pojazdu, a także jego przeznaczenie – dzięki temu możemy zaproponować rozwiązania, które będą optymalne w danym przypadku i umożliwią późniejszą bezawaryjną i wydajną eksploatację urządzenia.

Jeśli szukają Państwo firmy przeprowadzającej profesjonalne naprawy kontenerów samochodowych, zapraszamy do kontaktu. W ramach naszej oferty naprawiamy szkody komunikacyjne z AC i OC.

Formularz kontaktowy

Wpis dodano: 2023-01-09. Odsłon wpisu: 56
Wszelkie prawa zastrzezone © Katalog Firm, Katalog Motoryzacyjny | Polityka prywatności | Moje zgody
Projekt i wykonanie: Ad-Sense.pl tworzenie stron internetowych