Katalog Firm - wpisz szukaną frazę
np. silniki, auto komis, naprawa elektryki
W jakiej lokalizacji ?
Katalog Firm - wpisz szukaną frazę
Województwo
Miasto
Powiat
Gmina
Kod pocztowy

Regulamin

Definicje

Firma – osoba prawna, jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, a także osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą wpisana do ewidencji działalności gospodarczej i zarejestrowana w portalu Katalogmotoryzacyjny.pl.

Użytkownik – każda osoba, nie będąca Firmą, która w jakikolwiek sposób korzysta z portalu Katalogmotoryzacyjny.pl.

 

Regulamin Katalogu motoryzacyjnego

 1. Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania przez Użytkowników z Serwisu zlokalizowanego pod adresem www.katalogmotoryzacyjny.pl.
 2. Korzystanie przez Użytkowników z portalu Katalogmotoryzacyjny.pl, z wyjątkiem zamieszczania reklam, jest bezpłatne.
 3. Korzystając z Serwisu Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z treścią poniższego regulaminu oraz akceptuje jego postanowienia i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
 4. Użytkownik oświadcza, że informacje zamieszczane przez niego w Serwisie nie naruszają praw osób trzecich, w szczególności praw własności przemysłowej oraz że przysługuje mu całość autorskich praw majątkowych do treści oraz zdjęć zamieszczanych w Serwisie.
 5. Użytkownik ma prawo za pomocą założonego konta zmiany wszelkich informacji w swoich wpisach zamieszczonych i publikowanych na łamach portalu Katalogmotoryzacyjny.pl.
 6. Wpis DARMOWY nie może mieć w treści aktywnych linków i wpisanych adresów stron internetowych. Zamieszczone linki będą automatycznie usuwane podczas akceptacji wpisu.
 7. Adresy mailowe zamieszczone w treści wpisu będą automatycznie usuwane w ramach bezpieczeństwa.
 8. Do katalogu mogą być dodawane tylko wpisy z BRANŻY MOTORYZACYJNEJ.
 9. Wielokrotne dodawanie tych samych danych jest zabronione. Nieprzestrzeganie tego postanowienia skutkuje usunięciem danych i blokadą konta.
 10. Zabronione jest zamieszczanie danych związanych ze stronami bądź podmiotami, których treść lub działalność jest sprzeczna z prawem.
 11. Użytkownikowi korzystającemu z Serwisu zabrania się pobierania do wtórnego wykorzystywania całości lub części bazy danych portalu Katalogmotoryzacyjny.pl.
 12. Użytkownik może w każdej chwili dokonać zmiany lub zażądać usunięcia swoich danych z bazy danych firmy.
 13. Administrator katalogu nie ponosi odpowiedzialności za materiały zgłaszane przez jego użytkowników.
 14. Redaktorzy katalogu zastrzegają sobie prawo do zmiany treści (tytułów, opisów, słów kluczowych) zgłoszonych wpisów w zakresie wymagającym niezbędnych poprawek.
 15. Za naruszenie postanowień niniejszego Regulaminu uważa się również działania lub zaniechania zmierzające do jego obejścia.
 16. Serwis zastrzega sobie prawo do dokonywania w całości lub w części zmiany treści Regulaminu. Regulamin w nowym brzmieniu obowiązuje od momentu opublikowania go na stronie internetowej portalu.
 17. Użytkownik oświadcza, iż zapoznał się z Regulaminem i akceptuje go w całości.

Pytania i uwagi dotyczące funkcjonowania katalogu można zgłaszać na adres info(at)katalogmotoryzacyjny.pl

odsłon artykułu: 14697
modyfikowany: poniedziałek, 18 kwietnia 2011
Wszelkie prawa zastrzezone © Katalog Firm, Katalog Motoryzacyjny | Polityka prywatności | Moje zgody
Projekt i wykonanie: Ad-Sense.pl tworzenie stron internetowych