Katalog Firm - wpisz szukaną frazę
np. silniki, auto komis, naprawa elektryki
W jakiej lokalizacji ?
Katalog Firm - wpisz szukaną frazę
Województwo
Miasto
Powiat
Gmina
Kod pocztowy

takabryka.pl

nazwa firmytakabryka.pl
adresStarościn, 69-110 Starościn
tel.697722565
Ocena: 0.0/5 (0 głosów)

Informacje o firmie

   

 Witam Was drogich forumowiczów, na wstępie chciałbym zaprosić wszystkich do przeczytania krótkiej informacji na temat tworzonego projektu. takabryka.pl jest to serwis ogłoszeń motoryzacyjnych, który został otwarty w marcu 2022 roku. Na jego stronie można znaleźć ogłoszenia samochodów, motocykli, quadów, przyczepek, pojazdów ciężarowych i rolniczych oraz części samochodowych. Co najważniejsze serwis oferuje darmowe ogłoszenia bez względu na ilość ogłoszeń jakie wystawiasz - każde ogłoszenie jest darmowe.

 

Profil działalności

     Strona się utrzymuje i rozwija dzięki własnym funduszom jakie przeznaczyliśmy na startup oraz z dodatkowych wpłat i darowizn przez osoby które wspierają nasz projekt, a ogłoszenia są darmowe. NIGDY nie będziemy za nie pobierać prowizji. 

     System strony i działanie poszczególnych widgetów zostały zaprogramowane z myślą o jak najłatwiejszym obsłudze, aby poruszanie się po stronie nie sprawiało nikomu problemów. Co do zmiany funkcjonowania niektórych elementów na stronie jesteśmy otwarci na propozycje użytkowników.  Chętnie podejmujemy współpracę ze stronami o tematyce motoryzacyjnej, komisami, czy nawet osobami chcącymi pomoc w rozwoju strony. Chcąc się znaleźć w top5 serwisów, jesteśmy skłonni podjąć każda współpracę. Także jeśli chciałbyś się przyczynić lub masz jakaś propozycje zapraszamy do kontaktu: takabryka2022@gmail.com

Co nas wyróżnia od innych stron?      Wychodząc na przeciw stronom, które pobierają coraz to większe opłaty za dodanie ogłoszenia przede wszystkim wyróżnia nas dodawanie bezpłatnych ogłoszeń. Działamy w formie dawnej tablicy i nie mamy zamiaru się sprzedać jak pozostali. Oczywiście jest możliwość wyróżniania ogłoszenia spośród innych ale jest to opcja tylko dla chętnych. 

Co z punktami premium za które można wyróżnić ogłoszenia? *Można je po prostu kupić na naszej stronie *Można je zdobyć dodając reklamę na Facebooku i instagramie - żeby odebrać punkty należy się z nami skontaktować.  *Posiadasz jakaś grupę na Facebooku? Wystaw naszą grafikę, a przyznamy Ci większą ilość punktów. Dodatkowo dostaniesz reklamę w formie baneru na naszej stronie głównej. *Inne formy pomocy, które z chęcią dogadamy indywidualnie.

Link do strony: https://www.takabryka.pl/

 

Formularz kontaktowy

Wpis dodano: 2022-11-10. Odsłon wpisu: 133
Wszelkie prawa zastrzezone © Katalog Firm, Katalog Motoryzacyjny | Polityka prywatności | Moje zgody
Projekt i wykonanie: Ad-Sense.pl tworzenie stron internetowych